NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT
500€
< >
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT Tirane
<
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Në një zonë mjaft të mire e te qete, buze pedonales, shume afer me qendren e Tiranës dhe me “Toptani” Center, Ura e Tabakeve si dhe afer me disa nga institucionet më të larta shteterore, Bulevardin kryesor, Pazarin e Ri etj.

Apartamenti ndodhet në një pallat te vogel dhe te qete, shumë cilesor, i gjithi me termoizolim, larg nga rruget kryesore, sistem sigurie me kamera dhe administrim shumë i mirë.

Apartament me qira 1+1, me sipërfaqe 70 m2, kati i tretë me ashensor, i mobiluar komplet me pajisje cilësore, kondicioner në çdo dhomë. Është i përbërë nga nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo e bollshme dhe korridor. Dritaret jane dopio xham dhe kanë dhe grila. Orientimi jug-lindje me pamje shumë të bukur.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
70m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.