NË QENDËR TË BLLOKUT
ÇMIMI: 
1 200€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË QENDËR TË BLLOKUT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “ISMAIL QEMALI”

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara për të jetuar, i cili ka një vendodhje strategjike, ne zonen e Bllokut, 5 minuta nga Kryeministria dhe institucione të tjera të rendësishme. Fare pranë qendrës së Tiranes, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lodrave për fëmijë.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Apartamenti ndodhet në një godinë me punime shumë të mira, me ashensor dhe administrim të mirë.

Apartament me qira 2+1 me sipërfaqe të bollshme prej 120 m2, kati 7 me orientim shume te mire. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Është i mobiluar totalisht dhe i pajisur me kondicioner.

Cmimi eshte bruto.

 

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 200€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
7
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.