NE QENDER TE TIRANES
1 800€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament modern me qira i vendosur në zonën më ekskluzive të banimit të kryeqytetit dhe në një nga ndërtesat e pakta shume afer sheshit “Skenderbej”.

Ndërtesa ku ndodhet apartamenti ka mirëmbajtje shumë të mirë, sistem sigurie me kamera dhe roje, pallati eshte i pajisur me dy ashensore dhe me shkalle emergjence.

Apartament 2+1 me qira me sipërfaqe 153 m2 neto, kati i 10-te me orientimin jug-lindje. Organizohet nga një ambient ndenje i bollshëm, ambient gatimi+ngrënie, 2 dhoma gjumi, 1 depo, 2 tualete te dyja me dritare, 2 ballkone me pamje shumë të bukur dhe korridor të gjerë. Apartamenti është totalisht i mobiluar me mobilim shumë cilësor dhe bashkëkohor, e shtruar me parket, sistem kondicionimi qendror dhe dritare cilesore me dopio xham. Pamje shume e bukur dhe e vecante.

Cmimi është bruto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
153m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
10
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.