NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT
ÇMIMI: 
1 250€
< >
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane
<
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zona ku ndodhet apartamenti është një nga zonat më elitare e kryeqytetit, shume afer Parkut Kombetar dhe qendres së Tiranës. Në këtë zonë ndodhen një shumëllojshmëri baresh, restorantesh dhe lokalesh si dhe institucionet me te larta shterore, shoqerore dhe bankare.

Apartamenti ndodhet në një ndërtesë banimi të cilesise së lartë me ambiente te perbashketa te bollshme, të gjelbëruara, të ndriçuara e të mirëmbajtura. Godina ka mundësi parkimi kundrejt pagesës shtese.

Apartament dubleks me qira 3+1, shumë cilesor, sipërfaqja 190 m2 + 70 m2 verande, kati i tetë dhe i nëntë i fundit. Apartamenti përbëhet nga një ambient ndenje i cili lidhet me ambientin e ngrenies, kuzhine të vecante me dritare, tërësisht e pajisur me elektroshtepiake cilesore, 3 dhoma gjumi me krevat dopio dhe me rafte e dollape të bollshem, 3 tualete, njera me vaske dhe tjetra me dush me hidromasazh, depo, 2 ballkone dhe një verande te madhe me pamje shume te bukur te pjeses jugore te Tiranes, e pajisur me karrike, tavoline dhe oxhak per barbeque. Dyshemeja e apartamentit dhe shkallet ndërmjet kateve jane me parket. Apartamenti ka sistem ngrohje dhe ftohje multi-split qendror si dhe sistem vetëm për ngrohje me kalorifere si dhe oxhak funksional në dhomen e ndenjes. Orientimi është jug-lindje si rrjedhoje apartamenti ka shume drite natyrale gjate gjithe dites.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 250€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
190m 2
VERANDË: 
70.00m 2
BALLKON: 
2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
3
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
8
KATET E PRONES: 
9
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.