NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT
1 000€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA 'ISMAIL QEMALI'

Apartament me qira 2+1  modern i vendosur ne zonen me elitare te kryeqytetit dhe shume afer Parkut Kombetar, qendres se Tiranes  dhe ne qender se zones se Bllokut.

Apartamenti me qira 2+1 me nje siperfaqe mbi 120 metra katror + 20m2 verande me pamje te bukur. Kati i peste, ndodhet ne nje ndertese te re, nga me cilesoret ne kete zone, dy ashensore, sistem sigurie me kamera, ne nje zone shume te qete dhe elitare.  Apartamenti perfshin gatim-ngrenjie-ndenjie te madh, 2 dhoma gjumi,  2 banja, njera me dritare dhe verande. Eshte i orientuar nga perendimi.

Eshte komplet i mobiluar me pajisje  cilesore, ajer i kondicionuar ne cdo dhome, dritare  cilesore dhe grila. 

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
140m 2
VERANDË: 
20.00m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
5
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.