NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT
600€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA 'PJETER BOGDANI' 

Apartament me qira 2+1 i vendosur ne zonen me elitare te kryeqytetit dhe shume afer Parkut Kombetar, qendres se Tiranes  dhe ne mes zones se Bllokut.

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re, dy ashensore, sistem sigurie me kamera, ne nje zone shume te qete dhe elitare. 

Apartamenti me qira 2+1 me nje siperfaqe mbi 120 metra katror, kati i trete.  Apartamenti perfshin gatim-ngreni-ndenjie te madh, 2 dhoma gjumi,  dy banja dhe dy ballkone. Eshte i orientuar nga lindja

Eshte komplet i mobiluar me pajisje  cilesore, ajer i kondicionuar, dritare  cilesore dhe grila. 

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Lindje
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.