NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT
1 350€
< >
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT
<
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament dublex me qira 3+1, shume cilesor, siperfaqja 190 m2 + 70 m2 verande, kati i tete dhe i nente, i fundit. Apartamenti perbehet nga nje ambjent ndenje i cili lidhet me ambjentin e ngrenies, kuzhine te vecante me dritare, teresisht e pajisur me elektroshtepiake cilesore, tre  dhoma gjumi me krevat dopio dhe me rafte e dollape te bollshem, tre banja, njera me vaske dhe tjetra me dush me hidromasazh, depo, dy ballkone dhe nje verande te madhe me pamje shume te bukur te pjeses jugore te Tiranes, e pajisur me karrike, tavoline dhe oxhak per barbeque. Dyshemeja e apartamentit dhe shkallet ndermjet kateve jane me parket. Apartamenti ka sistem ngrohje dhe ftohje multi-split qendror si dhe sistem vetem per ngrohje me kalorifere si dhe oxhak funksional ne dhomen e ndenjies. Orientimi eshte juglindje si rrjedhoje apartamenti ka shume drite natyrale gjate gjithe dites.

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese  banimi te cilesise se larte, ambjente te perbashketa te bollshme, te gjelberuara, te ndriçuara e te mirembajtura. Mundesi parkimi kundrejt pageses shtese.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte zona me elitare e kryeqytetit, shume afer Parkut Kombetar dhe qendres se Tiranes. Ne kete zone ndodhen nje shumllojshmeri baresh, restorantesh dhe lokalesh si dhe institucionet me te larta shterore, shoqerore dhe bankare.

 

Detajet e Pronës
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
262m 2
VERANDË: 
70.00m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
3
KATI: 
8
KATET E PRONES: 
9
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.