NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT
400€
< >
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT
<
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT
>
Përshkrimi i pronës: 

 RRUGA 'NIKOLLA TUPE'

Apartamenti me qira 1+1 me nje siperfaqe 75 metra katror, kati i katert.  Apartamenti perfshin gatim-ngreni-ndenjie te madh, dhome gjumi,  banjo dhe ballkon. Eshte i orientuar nga perendimi. Eshte komplet i mobiluar me pajisje  cilesore, ajer i kondicionuar, dritare  cilesore dhe grila. 

Apartamenti gjendet ne zonen me elitare te kryeqytetit, shume afer Parkut Kombetar, qendres se Tiranes  dhe ne mes zones se Bllokut.

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re, me ashensor, sistem sigurie me kamera, ne nje ndertese shume te qete dhe elitare.

Detajet e Pronës
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
75m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
4
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.