NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT
600€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA 'BRIGADA VIII' 

Apartament me qira 2+1 i vendosur ne zonen me elitare te kryeqytetit dhe shume afer Parkut Kombetar, qendres se Tiranes  dhe ne mes zones se Bllokut.

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re, dy ashensore, sistem sigurie me kamera, administrim shume i mire dhe komunitet i zgjedhur.

Apartamenti me qira 2+1 me nje siperfaqe mbi 110 metra katror, kati i nente.  Apartamenti perfshin gatim-ngreni-ndenjie te madh, 2 dhoma gjumi,  dy banja dhe dy ballkone. Eshte i orientuar nga jugperendimi. Eshte komplet i mobiluar me pajisje  cilesore, ajer i kondicionuar, dritare  cilesore dhe grila. 

  

Detajet e Pronës
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
110m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
9
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.