NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI
950€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE PAZARIT TE RI Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament dublex me qira 2+1, shume cilesor, siperfaqja 120 m2, kati i trete dhe i katert, i fundit. Apartamenti perbehet ne katin e trete nga nje ambjent ndenje i cili lidhet me ambjentin e ngrenies dhe kuzhinen, teresisht e pajisur me elektroshtepiake cilesore, dy  dhoma gjumi, njera me krevat dopio dhe me rafte e dollape te bollshem, banjo moderne dhe corridor, ndersa kati i katert eshte open space dhe mund te perdoret per studio, ambjent ndenjie, ambjent ngrenie etj. Dyshemeja e apartamentit dhe shkallet ndermjet kateve jane me parket dhe dru. Apartamenti ka sistem ngrohje dhe ftohje multi-split qendror. Orientimi eshte lindje dhe perendim, si rrjedhoje apartamenti ka shume drite natyrale gjate gjithe dites.

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese ekzistuese banimi te rikonstrktuara rishtazi, ambjente te perbashketa te bollshme, te gjelberuara, te ndriçuara e te mirembajtura.

Zona e Pazarit te Ri ku ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat historike dhe me elitare e kryeqytetit, shume afer qendres se Tiranes, e rinovuar vitet e fundit. Ne kete zone ndodhen nje shumllojshmeri baresh, restorantesh dhe dyqanesh si dhe disa nga institucionet me te larta shterore, shoqerore dhe bankare.

Cmim eshte bruto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
4
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Lindje
Perëndim
ASHENSOR: 
Jo
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.