NE QESARAKE
1 000€
< >
Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE
<
Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: NE QESARAKE
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament dublex me qira, i sapoperfunduar, sipërfaqja e brendeshme 380 m2 dhe 120 m2 verande dhe ballkone. Përbëhet nga dy dhoma ndenjie, kuzhinë e madhe dhe e veçantë, pese dhoma gjumi, tre banjo, studio, depo, verande dhe ballkone. Gjendet ne katin e katert dhe te fundit te pallatit. Apartamenti eshte i mobiluar. Ka sistem ngrohje-ftohje qendrore, oxhak funksional, dritaret jane me dopio xham dhe grila, dyshemeja eshte e shtruar me parket.  Orientimi nga jugperëndimi, orientim qe i jep shume drite natyrale. Vend parkimi poshte pallatit.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje zone e re, shume e qete, ne periferi te Tiranes, me ajer te paster dhe me pamje shume te bukur te qytetit te Tiranes, buze Malit te Dajtit dhe me rruge te shtruara, gjelberim te bollshem dhe nje shumllojshmeri baresh e restorantesh.

 

Detajet e Pronës
TIPI: 
4+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
400m 2
VERANDË: 
120.00m 2
DHOMA: 
4
BANJO TOTAL: 
3
KATI: 
4
KATET E PRONES: 
2
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.