NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT”
800€
< >
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT” Tirane
<
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament per qira ndodhet tek rezidenca “Kodra e Diellit 1”, i cili eshte i vendosur fare prane me Kopshtin Botanik te Tiranës. “Kodra e Diellit” Residence ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ne mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesise qe ofron zona, shumë afër me Unazën e Madhe të Tiranës që bën të mundur daljen nga Tirana shumë të lehtë.

Rezidenca “Kodra e Diellit” ofron siguri 24 orë, mirëmbajtje dhe administrim 24 orë, pishinë të përbashkët, jetesë në komunitet, bar, restorant, infrastruktrure moderne, spa & beauty center, palestër, supermarket, ambiente te gjelbëruara, dhe shumë shërbime të tjera që mund ti gjeni duke jetuar tek kjo rezidencë.

Apartamenti per qira ofron cilësi shumë të lartë ndërtimi, mobilimi cilesor, ndricim natyral, dritare cilesore me grila, termoizolim, ajer te kondicionuar, rifinitura te brendshme cilesore etj.

Apartamenti dublex per qira pozicionohet ne katin e dyte dhe trete, me sipërfaqe totale ndertimi 147 m2 (133 m2). Kati pare ofron ambientin e ndenjes se bollshem, ambjent gatimi dhe ngrenie, verande dhe banjo me dritare. Kati i dyte ofron 3 dhoma gjumi, njera me garderobe, banjo me dritare, korridor dhe nje ballkon. Apartamenti është totalisht i mobiluar.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
147m 2
DHOMA: 
3
KATI: 
2
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.