NË RRUGËN E BOGDANEVE
550€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGËN E BOGDANEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGËN E BOGDANEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGËN E BOGDANEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGËN E BOGDANEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGËN E BOGDANEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGËN E BOGDANEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGËN E BOGDANEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGËN E BOGDANEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGËN E BOGDANEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGËN E BOGDANEVE Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGËN E BOGDANEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGËN E BOGDANEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGËN E BOGDANEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGËN E BOGDANEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGËN E BOGDANEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGËN E BOGDANEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGËN E BOGDANEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGËN E BOGDANEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGËN E BOGDANEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGËN E BOGDANEVE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 2+1 me qira, me një vendodhje shumë të mirë, vetëm 5 minuta nga qendra e Tiranës dhe afër me dy akset kryesore siç është rruga Kavajes dhe rruga e Durrësit. Ndodhet në një zonë të preferuar, të qetë dhe ka pranë disa institucione arsimore, shoqërore dhe tregtare. Zona njihet për një gamë të gjërë dyqanesh, supermarketesh, bare, restorante, kopshte, cerdhe, sherbime të ndryshme etj.

Apartamenti ndodhet në një pallat cilësor me ashensor, me administrim shumë mirë dhe me një shtresë shoqërore të qetë familjare.

Apartament me qira 2+1, me sipërfaqe prej 110 m2 pozicionohet në katin 5-të me orientimin jug-lindje gjë të cilen e bën të ndricuar gjatë gjithë kohës. Eshtë i mobiluar komplet me të gjitha pajisjet e nevojshme si dhe me kondicioner. Organizohet nga salloni bashkë me kuzhinën, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe 1 ballkon.

Cmimi është bruto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
110m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
5
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.