NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21”
ÇMIMI: 
1 500€
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E “KAVAJES”, KOMPLEKSI “SQUARE 21” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 2+1 me qira, e cila ka një vendodhje shumë të mirë në një nga zonat më te reja dhe më të preferuara të Tiranës, e cila është një zonë e qetë dhe komode për ushtrimin e biznesit. Kjo zonë ka akses me unazen e vogël, unazen e madhe si dhe me Rrugen e “Kavajes”, dhe ndodhet fare pranë disa institucioneve arsimore, shoqërore e tregtare.

Apartamenti për qira ndodhet në katin e 6-te të një pallati te ri, pjese e nje kompleksi te sapo perfunduar, shumë modern, ku ne katet e para ndodhen dyqane te shumllojshme dhe zyrat e shumë kompanive dhe katet e siperme perdoren per banim. Pallati ofron 2 ashensore dhe mirëmbajtje shumë të mirë, sisteme sigurie me kamera dhe roje etj.

Apartament 2+1 modern me qira me sipërfaqe 120 m2, me orientimin veri-perendim, organizohet nga nje ambient ndenjie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte komplet i ri, ka mobilim cilesor, punime shume cilësore, parket, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje qendror dhe grila. Ofron pamje shumë të bukur.

Mundësi parkimi poshtë godinës me pagese ekstra.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 500€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
6
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.