NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANË QENDRES “GLOBE”
300€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANË QENDRES “GLOBE” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANË QENDRES “GLOBE” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANË QENDRES “GLOBE” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANË QENDRES “GLOBE” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANË QENDRES “GLOBE” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANË QENDRES “GLOBE” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANË QENDRES “GLOBE” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANË QENDRES “GLOBE” Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANË QENDRES “GLOBE” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANË QENDRES “GLOBE” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANË QENDRES “GLOBE” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANË QENDRES “GLOBE” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANË QENDRES “GLOBE” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANË QENDRES “GLOBE” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANË QENDRES “GLOBE” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANË QENDRES “GLOBE” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Në një zonë mjaft të mirë, shume afër me qendren “Globe” jepet me qira apartament 2+1. Ndodhet afër me disa nga institucionet më të larta shtetërore, arsimore dhe kulturore, shumë afër me arterien kryesore hyrëse në Tiranë, rrugen e “Kavajes”, 10 minuta ecje nga qendra e Tiranës.

Apartamenti ndodhet në një pallat cilësor, buzë rrugës kryesore, ka sistem sigurie me kamera dhe me roje private dhe me një administrim shumë të mirë.

Apartament me qira 2+1, është i mobiluar komplet dhe me ajër të kondicionuar. Sipërfaqja 90 m2, kati i 3-te, me ashensor, orientimi nga veriu. Është i organizuar nga një dhomë ndenje, ngrënie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo me dritare dhe dy ballkone, të dy të mbyllur me dritare duralumini. Dritaret janë dopio xham dhe kanë edhe grila. Me një pamje të bukur nga ana e Tiranës.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
90m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.