NE RRUGEN "FREDERIK SHIROKA", MBRAPA RRUGES SE AMBASADAVE
350€
< >
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN
<
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: NE RRUGEN
>
Përshkrimi i pronës: 

 

Apartamenti  ndodhet ne nje zone te qete, afër disa institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një zone të preferuar të Tiranës, shume afer me nje nga akset kryesore te Tiraens, me nje game te madhe dyqanesh, baresh supermarketesh etj.

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re, mirmbajtje shume e mire, ashensor, sistem sigurie me kamera, mundesi parkimi poshte pallatit, etj.

Apartament me qira 1+1, me siperfaqe 55 m2+20 m2 verande, kati i peste, orientim nga veriu, i ri, i mobiluar rishtazi komplet shume mire. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe verande me nje pamje shume te bukur. Dritare dopio xham dhe grila.

Cmimi eshte neto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
75m 2
VERANDË: 
20.00m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
5
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.