NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI”
ÇMIMI: 
650€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 2+1 me qira ndodhet në një nga zonat më të preferuara për të jetuar te Tiranes, fare pranë qendrës, ish Bllokut dhe afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lodrave për fëmijë.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Apartamenti ndodhet në një pallat me ashensor dhe me administrim shumë të mire.

Apartament me qira 2+1, me sipërfaqe 120 m2 pozicionohet në katin 3-të, me orientimin lindje-perëndim gje te cilin e ben te ndricuar gjate gjithe kohes. Organizohet nga ambienti i ndenjës + ambient ngrënie, kuzhinë e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Është totalisht i mobiluar me pajisje shumë cilësore dhe bashkëkohore. Me rifinitura shumë cilësore, i pajisur me sistem kondicionimi dhe ambientet të shtruara me parket.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
650€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
BALLKON: 
2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
ORIENTIMI: 
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.