NË SELITË, PRANE KRISTAL CENTER
ÇMIMI: 
500€
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË SELITË Tirane
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “FRANG BARDHI”

Zona ku ndodhet apartamenti për qira është një ndër zonat më të preferuara të qytetit, me akses të drejtëpërdrejtë me Unazen e madhe, pranë Komunës së Parisit, afër me Parkun kombëtar e Liqenin artificial të Tiranës si dhe pranë zonës së Ish-Bllokut. Në këtë zonë ndodhen një rrjet i konsiderueshëm institucionesh arsimore, shoqërore dhe tregtare, këndeve të lojrave për fëmijë etj.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme etj.

Godina ku ndodhet apartamenti është një ndërtese e re, e cila ofron cilësi të lartë ndertimi, është e gjitha e termoizoluar, me ashensore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. 

Apartament me qira 2+1 me sipërfaqe totale 113 m2, kati i tretë banim me orientimin veri-lindje. Apartamenti organizohet nga ambient ndenje + kuzhinë + ngrënie, dhomë matrimoniale + tualet, dhomë gjumi, lavanderi, tualet dite dhe ballkoni. Është totalisht i mobiluar me pajisje shumë cilësore, ka sistem ngrohje-ftohje, grila veneciane etj.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
500€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
113m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
8
PRONA: 
E re
VITI I NDËRTIMIT: 
2005
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.