NE ZONEN E BLLOKUT
1 000€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

AFER KULLAVE BINJAKE

Apartament 2+1 me qira i sapoperfunduar, me siperfaqe 110 m2, ne katin e dhjete. Perbehet nga ambjent ndenjie, ngrenie dhe gatim, dy dhoma gjumi, dy banja dhe dy ballkone. Ambjenti eshte i mobiluar komplet. Ka te instaluar sistem kondicionimi per ftohje dhe ngrohje qendror. Rifiniturat jane te reja dhe shume cilesore. Pamje shume e bukur. Orientimi jug.

Ndodhet ne nje pallat cilesor te sapoperfunduar, me administrim te mire, kater ashensor si dhe ka sistem sigurie me kamera.

Zona ku ndodhet pallati eshte ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, afer me institucionet kryesore shteterore, disa ambasada dhe me bulevardin kryesor.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
110m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
10
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.