NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR
1 150€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NË ZONEN E BLLOKUT, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara për të jetuar, i cili ka një vendodhje strategjike, ne zonen e Bllokut, 5 minuta nga Kryeministria dhe institucione të tjera të rendësishme, 5 min nga qendra e Tiranes, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lodrave për fëmijë, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Zona ofron lehtësi të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime etj.

Apartament me qira 2+1 me sipërfaqe të bollshme prej 160 m2, kati 6 nga toka, me orientimin lindje. Organizohet nga salloni + ambienti i gatimit + ngrënie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni i cili lidhet me të gjitha ambientet e shtëpisë. Është i mobiluar totalisht dhe me sistem ngrohje – ftohje, ajër të kondicionuar.

Cmimi është bruto dhe në të përfshihet dhe një vend parkimi.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
160m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
6
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.