PALLATI “AMBASADOR 3”
1 760€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

100 M NGA STADIUMI QEMAL STAFA

Objekti “Ambasador 3, ndodhet shume prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut kombetar te Tiranes dhe afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara te Tiranes. Objekti Ambasador 3 ofron vendodhje elitare, cilesi te larte ndertimi, siguri 24 ore, mirembajtje elitare, ndricim natyral, jetese ne komunitet te perzgjedhur, 4 ashensore inteligjent dhe 4 kate parkim.

Apartamenti eshte i mireorganizuar, me fasade xhami, me rifinitura te brendshme shume cilesore, e mobiluar, me sistem ngrohje-ftohje me chiller dhe me nje pamje magjepese te Parkut Kombetar te Tiranes.

Apartament me qira 2+1 me siperfaqe neto 122.77 m2 (146.1 m2 siperfaqe totale ndertimi) ne katin e 19 me pamje nga parku kombetar i Tiranes, orientim jug, i cili ofron nje dhome ndenje te bollshme + kuzhine me dritare, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njeri me dritare), garderobe dhe ballkon. Investim i sigurte. Çmimi i qirasë 1,760 Euro/muaj përfshin taksën e qirasë dhe 2 parkime ne katin -3.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
146m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
19
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.