PAS KOPSHTIT BOTANIK, PRANE XHAMISE
ÇMIMI: 
300€
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PAS KOPSHTIT BOTANIK, TEK XHAMIA Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PAS KOPSHTIT BOTANIK, TEK XHAMIA Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PAS KOPSHTIT BOTANIK, TEK XHAMIA Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PAS KOPSHTIT BOTANIK, TEK XHAMIA Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PAS KOPSHTIT BOTANIK, TEK XHAMIA Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PAS KOPSHTIT BOTANIK, TEK XHAMIA Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PAS KOPSHTIT BOTANIK, TEK XHAMIA Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PAS KOPSHTIT BOTANIK, TEK XHAMIA Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PAS KOPSHTIT BOTANIK, TEK XHAMIA Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PAS KOPSHTIT BOTANIK, TEK XHAMIA Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PAS KOPSHTIT BOTANIK, TEK XHAMIA Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PAS KOPSHTIT BOTANIK, TEK XHAMIA Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PAS KOPSHTIT BOTANIK, TEK XHAMIA Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PAS KOPSHTIT BOTANIK, TEK XHAMIA Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PAS KOPSHTIT BOTANIK, TEK XHAMIA Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PAS KOPSHTIT BOTANIK, TEK XHAMIA Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PAS KOPSHTIT BOTANIK, TEK XHAMIA Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PAS KOPSHTIT BOTANIK, TEK XHAMIA Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Në një nga zonat më të bukura të Tiranës, pranë Kopështit Zoologjik dhe Parkut të Liqenit, jepet apartament 2+1 me qira. Zona ofron qetësin, ajrin e pastër, infrastrukturë të rregullt dhe një pamje të bukur. Ka pranë një rrjet të rregullt shoqëror, tregtar, arsimor dhe gjitha linjat urbanistike që të nxjerrin shumë lehtë në gjitha zonat e Tiranës.

Vendodhja ofron zona të dedikuara për këmbësorë, bicikleta, kopshte/cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime te ndryshme etj.

Pallati ku ndodhet apartamenti është një ndërtesë e re, me ashensor, me administrim të mirë dhe komunitet të zgjedhur.

Apartament 2+1 me qira, me sipërfaqe 100 m2 + 120 m2 verandë, kati i 7-të i fundit, orientimi veri-perëndim. Organizohet nga ambienti i ndenjës e madhe dhe kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranden me një sipërfaqe të bollshme. Apartamenti ka nevojë vetem për dy riparime të vogla. Është bosh.

Cmimi është bruto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
300€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
100m 2
VERANDË: 
120m 2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Jo
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
7
KATET E PRONES: 
7
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.