PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI”
ÇMIMI: 
700€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI” Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zona ku ndodhet ndërtesa është një nga zonat më elitare të qytetit dhe ndodhet shumë prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesisë të Parkut kombetar të Tiranes dhe Liqenit artificial si dhe shume afer me zonen e Ish-Bllokut. Në këtë zonë ndodhen një numer i madh institucionesh shtetërore, kulturore dhe arsimore.

Godina ku ndodhet apartamenti është një ndërtese e re, e cila ofron cilësi të lartë ndertimi, ashensore, parkim, siguri dhe mirëmbajtje 24 ore.

Apartament me qira 2+1, me siperfaqe 110 m2, përbëhet nga 1 dhome ndenje e madhe + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Ndodhet në katin 4 me orientim nga perendimi. Apartamenti është i mirëorganizuar, i pajisur me rifinitura cilësore, sistem ajri i kondicionuar për ngrohje dhe ftohje, i shtruar nje pjese me pllake ndersa dhomat me parket, dritaret me dopio xham dhe grila.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
700€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
110m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
4
KATET E PRONES: 
10
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.