PERBALLE "RING CENTER"
400€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa:  PERBALLE 'RING CENTER' Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

SHESHI 'RILINDJA'

Ne nje zone mjaft te mire, tek Sheshin 'Rilindja' dhe afer me 'Ring' Center, si dhe afer me disa nga institucionet me te larta shteterore, arsimore dhe kulturore, shume afer me arterien kryesore hyrese ne Tirane, Rrugen e 'Durresit', 10 minuta ecje nga qendra e Tiranes.

Apartament me qira 2+1, i mobiluar komplet me pajisje cilesore, me ajer te kondicionuar. Siperfaqja 110 m2, kati i trembedhjete,  me dy ashensore, orientimi nga lindja. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie, ngrenie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, ballkon i madh dhe korridor. Dritaret jane dopio xham dhe kane dhe grila. Pamje shume e bukur nga ana e Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor, larg nga rruget kryesore, sistem sigurie me kamera dhe me roje private, administrim shume i mire.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
110m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
13
KATET E PRONES: 
15
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Lindje
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.