PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA”
400€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Në një zonë mjaft të mirë, tek Sheshi “'Rilindja” dhe afër me “Ring Center” jepet me qira apartament 2+1. Ndodhet afër me disa nga institucionet më të larta shtetërore, arsimore dhe kulturore, shumë afër me arterien kryesore hyrëse në Tiranë, Rrugen e “Durresit”, 10 minuta ecje nga qendra e Tiranës.

Apartament me qira 2+1, i mobiluar komplet me pajisje cilësore, me ajër të kondicionuar. Sipërfaqja 120 m2, kati i shtatë, me dy ashensore, orientimi nga jug-perëndimi. Është i përbërë nga një dhomë ndenje, ngrënie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkone, lavanderi dhe korridor. Dritaret janë dopio xham dhe kanë dhe grila. Pamje shumë e bukur nga ana e Tiranës.

Apartamenti ndodhet në një pallat cilësor, larg nga rrugët kryesore, ka sistem sigurie me kamera dhe me roje private dhe me një administrim shumë të mirë.

Cmimi është neto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
7
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.