PRANE AKADEMISE SE ARTEVE
500€
< >
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE
<
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE
>
Përshkrimi i pronës: 

 NE HYRJE TE PARKUT TE LIQENIT

Apartamenti me qira 1+1 me nje siperfaqe 80 metra katror, kati i peste.  Apartamenti perfshin gatim-ngreni-ndenjie te madh,  dhome gjumi e madhe,  banjo dhe ballkon. Eshte i orientuar nga perendimi. Eshte komplet i mobiluar me pajisje  cilesore, ajer i kondicionuar qendror, dritare  cilesore dhe grila. 

Apartamenti gjendet ne zonen me elitare te kryeqytetit, shume afer Parkut Kombetar, qendres se Tiranes  dhe zones se Bllokut.

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re shume cilesore, me dy ashensor, sistem sigurie me kamera dhe roje, ne nje ndertese shume te qete dhe elitare.

Detajet e Pronës
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
80m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
5
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.