PRANE AKADEMISE SE ARTEVE
700€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SE ARTEVE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

NE HYRJE TE PARKUT TE LIQENIT

Apartamenti me qira 2+1 me nje siperfaqe 120 metra katror, kati i trete.  Apartamenti perfshin gatim-ngreni-ndenjie te madh,  dy dhoma gjumi, dy banja, verande dhe ballkon. Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi ne katin -2. Eshte i orientuar nga jugu dhe veriu. Eshte komplet i mobiluar me pajisje  cilesore, ajer i kondicionuar, dritare  cilesore dhe grila. 

Apartamenti gjendet ne zonen me elitare te kryeqytetit, shume afer Parkut Kombetar, qendres se Tiranes  dhe zones se Bllokut.

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re shume cilesore,  ashensor, sistem sigurie me kamera dhe roje, ne nje ndertese shume te qete dhe elitare.

 

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
VERANDË: 
50.00m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
10
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.