PRANE AKADEMISE SË ARTEVE DHE PARKUT TË LIQENIT
ÇMIMI: 
1 500€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE AKADEMISE SË ARTEVE NË HYRJE TË PARKUT TË LIQENIT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti gjendet në një ndër zonat më elitare të kryeqytetit, mes qetësisë, ajrit të pastër, shumë afër me Parkun Kombëtar, bulevardin qendror, zonen e bllokut, stadiumin e ri dhe qendrës së Tiranës. Ka pranë disa nga institucionet me të larta shteterore, arsimore dhe shoqërore. Vendodhja ofron zona të dedikuara për këmbësorë, bicikleta, qendra tregtare, shkolla, kopshte/cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime te ndryshme etj.

Apartamenti ndodhet në një ndertese te re shume cilesore, me dy ashensor, sistem sigurie me kamera dhe roje, ne nje ndertese shume te qete dhe elitare.

Apartamenti me qira 2+1 me një siperfaqe 110 metra katror, kati i dyte. Apartamenti përfshin gatim-ngrenie-ndenje me hapsirë të madhe, dy dhoma gjumi, 2 banjo dhe një ballkon i madh. Eshte i orientuar nga juglindja. Eshte komplet i mobiluar me pajisje cilësore, ajër te kondicionuar qendror, dritare cilësore dhe grila.

Cmimi eshte bruto, ku përfshihet dhe nje vend parkimi.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 500€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
110m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
2
PARKING: 
1
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.