PRANE AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT
1 200€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE, NË RRUGEN E ELBASANIT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Pallati ndodhet shumë pranë gjelbërimit, ajrit te pastër dhe qetesise të Parkut kombetar të Tiranës, afer institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave per femije, në një nga zonat më të preferuara te Tiranes. Në këtë pallat do te gjeni vendodhje elitare, cilësi të lartë ndertimi, siguri 24 ore, mirëmbajtje elitare, jetesë ne komunitet, ashensore inteligjent dhe parkim.

Apartamenti është i mirëorganizuar, me fasade xhami, i pajisur me rifinitura dhe mobilje shume cilesore, ajer i kondicionuar në cdo dhomë dhe një pamje te bukur.

Apartament për qira 2+1 luksoz me sipërfaqe 110 m2 në katin e 3 me orientim jug-lindje, i cili ofron një dhome ndenje të bollshme + kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti sapo ka perfunduar dhe mobilimi eshte komplet i ri.

Cmimi është bruto dhe perfshihet dhe nje vend parkimi.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
110m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.