PRANË DREJTORISË SË POLICISË
ÇMIMI: 
550€
< >
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË POLICISË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË POLICISË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË POLICISË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË POLICISË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË POLICISË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË POLICISË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË POLICISË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË POLICISË Tirane
<
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË POLICISË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË POLICISË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË POLICISË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË POLICISË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË POLICISË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË POLICISË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË POLICISË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË POLICISË Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

BULEVARDI “GJERGJ FISHTA”

Jepet apartament 1+1 me qira në një nga zonat më elitare të Tiranës në të cilen ndodhet një rrjet i mirëfillte institucionesh shtetërore, shoqërore-arsimore dhe tregtare. Fare pranë rrugës “Myslym Shyri”, ish Bllokut dhe me akses te menjëhershëm në unazë të vogël dhe për në qendër.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta etj.

Apartament me qira 1+1 me sipërfaqe 60 m2, ndodhet në katin e dytë nga toka. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë+ngrënie, dhoma e gjumit dhe tualeti. Eshte totalisht i mobiluar me pajisje shume cilesore, ambientet te shtruara me parket dhe i pajisur me kondicioner dhe grila per dritaret. 

Cmimi përfshin dhe taksen.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
550€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
60m 2
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
1
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KATI: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.