PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE
450€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: AFER FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: AFER FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: AFER FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: AFER FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: AFER FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: AFER FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: AFER FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: AFER FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: AFER FAKULTETIT TE SHKENCAVE Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: AFER FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: AFER FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: AFER FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: AFER FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: AFER FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: AFER FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: AFER FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: AFER FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: AFER FAKULTETIT TE SHKENCAVE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te kerkuara per apartamente me qira, pasi ndodhet prane institucioneve shkollore , shendetsore dhe shteterore

Apartamenti me qira 2+1 me siperfaqe 95 m2, kati i dyte, ne nje pallat te vogel dhe ne nje zone shume te qete, me dy dhoma gjumi, dhome ndenjie dhe gatim, banjo dhe ballkon. Apartament eshte i mobiluar komplet ka dhe ajer te kondicionuar. 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
95m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
2
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin