PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI”
ÇMIMI: 
1 000€
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet apartament 3+1 me qira, i cili ka një vendodhje të mire me akses të lehtë për në qendër, unaza e vogel dhe me disa nga akset rrugore kryesore të Tiranës. Ndodhet pranë disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, në një nga zonat e preferuara të kryeqytetit.

Zona ofron sherbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, qendra mjeksore, bar/kafe, restorante, etj.

Prona ndodhet në një godinë të re me ashensor dhe administrim shumë të mirë. Apartamenti ka punime shumë cilësore, komplet i ri, mobilim bashkëkohor, sistem kondicionimi në cdo ambient, dritaret me grila dhe oxhak funksional.

Apartament me qira 3+1 me sipërfaqe 120 m2, kati i 7-të me orientimin lindje-jug-perëndim gjë të cilin e bën të ndricuar gjatë gjithë kohes. Organizohet nga salloni, kuzhinë + ngrënie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
Oxhak
KATI: 
7
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.