PRANE GARDES, RRUGA “PERLAT REXHEPI”
ÇMIMI: 
600€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE GARDES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE GARDES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE GARDES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE GARDES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE GARDES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE GARDES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE GARDES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE GARDES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE GARDES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE GARDES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE GARDES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE GARDES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE GARDES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE GARDES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE GARDES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE GARDES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Me një vendodhje shumë të mirë në një nga zonat më elitare dhe më të preferuara të kryeqytetit për të jetuar, midis ish Bllokut dhe Parkut të Liqenit dhe afër me qendrën e Tiranës. Pranë institucioneve shtetërore, arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lojrave etj.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Apartamenti ndodhet në një ndërtesë te re, pa ashensor.

Apartament me qira 2+1 me siperfaqe 90 m2, në katin e 4-te, me orientimin lindje-perëndim, gjë të cilin e bën të ndricuar gjatë gjithë kohës dhe me pamje shumë të mirë të zonës. Organizohet nga salloni + ambient ngrënie + kuzhinë e vecuar, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Është totalisht i mobiluar.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
600€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
90m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Jo
KATI: 
4
PRONA: 
E re
VITI I NDËRTIMIT: 
1997
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.