PRANE KOMPLEKSIT "KODRA E DIELLIT"
ÇMIMI: 
500€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA "RRAPO HEKALI"

Apartamenti 2+1 per qira, afer me Misionin "Eleonore" vetem 300 metra larg nga Unaza e Madhe, dhe ngjitur me Kompleksin “Kodra e Diellit”. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara për të jetuar, në mes te gjelberimit, ajrit të paster dhe qetësisë që ofron kjo zone.

Apartamenti me qira ndodhet në një pallat i cili ofron cilësi të lartë ndërtimi, administrim shumë të mirë, ashensor, dritë natyrale, mirëmbajtje dhe pamje shumë të mirë.

Apartament me qira 2+1, me sipërfaqe 105 m2, në katin e katërt. Ofron ambient ndenje + ambient gatimi + ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti është komplet i mobiluar me pajisje cilësore dhe me stil bashkëkohor.

Lirohet me daten 5 gusht.

 

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
500€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
105m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
4
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.