PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK
850€
< >
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK Tirane
<
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament i ri dhe modern me qera, i mobiluar shume mire. Siperfaqja 177m2, ne katin e trete të nje ndertese qe ndodhet ne nje zone te qete banimi.  Eshte i përbere nga tre dhoma gjumi, dhome ndenjie e madhe, kuzhinë e vecante, dy banja, dhe dy ballkon me pamje te bukur. Ajer i kondicionuar, dritaret me dopio xham dhe grila. Mundesi parkimi poshte nderteses. 

Apartamenti ndodhet ne shume ne nje nga zonat me te bukura te Tiranes, prane Kopeshtit Zoologjik dhe Liqenit, dhe ka pamje shume te bukur dhe ajer te paster.

Cmimi eshte neto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
177m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
BALLKON: 
3
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.