PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK
600€
< >
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK Tirane
<
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament i ri modern 3+1 me qira në një nga zonat më të bukura të Tiranës, pranë Kopështit Zoologjik dhe Parkut të Liqenit. Zona ofron qetësin, ajrin e pastër, infrastrukturë të rregullt dhe një pamje shumë të bukur. Ka pranë një rrjet të rregullt shoqëror, tregtar, arsimor dhe gjitha linjat urbanistike që të nxjerrin shumë lehtë në gjitha zonat e Tiranës.

Pallati ku ndodhet apartamenti është një ndërtesë e re, shumë moderne, me administrim dhe me standart jetese.

Apartament 3+1 me qira, i pamobiluar por që mund të mobilohet, me sipërfaqe 130 m2, ndodhet në katin e shtatë banim, dhe ka orientimin veri-perëndim. Organizohet nga tre dhoma gjumi, dhomë ndenjë e madhe dhe kuzhinë, dy tualete dhe dy ballkone të cilat ofrojnë pamje të bukur të zonës. Me ajër të kondicionuar në çdo dhomë, dritaret me dopio xham dhe grila. Mundësi parkimi poshtë ndërtesës.

Çmimi është neto.

Çmimi me mobilim është 850 Euro / Muaj

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
130m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
7
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.