PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK DHE LIQENIT
ÇMIMI: 
350€
< >
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK DHE LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK DHE LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK DHE LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK DHE LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK DHE LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK DHE LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK DHE LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK DHE LIQENIT Tirane
<
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK DHE LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK DHE LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK DHE LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK DHE LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK DHE LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK DHE LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK DHE LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË KOPESHTIT ZOOLOGJIK DHE LIQENIT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 1+1 për qira, i cili pozicionohet në një nga zonat më të bukura të kryeqytetit, pranë Parkut të Madh të Liqenit dhe Kopshtit Botanik të Tiranës. Ka akses të menjëhershëm  tek parku i madh i liqenit, unaza e madhe dhe me një distancë të shkurtër nga pikat kryesore të qytetit. Zona ofron qetësin, ajrin e pastër, infrastrukturë të rregullt dhe një pamje shumë të bukur.

Ka pranë një rrjet të rregullt shoqëror, tregtar, sherbime të ndryshme dhe gjitha linjat urbanistike që të nxjerrin shumë lehtë në gjitha zonat e Tiranës.

Apartamenti ndodhet në një ndërtesë të re me ashensor, me administrim shumë të mirë dhe komunitet të zgjedhur.

Apartament me qira 1+1 me sipërfaqe 70 m2, kati i 3 me orientimin veri-lindje dhe me pamje shumë të bukur te zones. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë + ngrënie, nje dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Është komplet i mobiluar me gjitha pajisjet e nevojshme si dhe i pajisur me sistem kondicionimi.

Cmimi përfshin dhe 1 parkim.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
350€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
70m 2
BALLKON: 
1
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
3
PARKING POSHTË GODINE: 
1
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.