PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK
ÇMIMI: 
450€
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “EDUART MANO”

Në një nga zonat më të bukura të Tiranës, pranë Kopështit Zoologjik dhe Parkut të Liqenit, jepet apartament 2+1 me qira. Zona ofron qetësin, ajrin e pastër, infrastrukturë të rregullt dhe një pamje të bukur. Ka pranë një rrjet të rregullt shoqëror, tregtar dhe gjitha linjat urbanistike që të nxjerrin shumë lehtë në gjitha zonat e Tiranës.

Vendodhja ofron zona të dedikuara për këmbësorë, bicikleta, kopshte/cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime te ndryshme etj.

Pallati ku ndodhet apartamenti është një ndërtesë e re, me ashensor, me administrim të mirë dhe komunitet të zgjedhur.

Apartament 2+1 me qira me sipërfaqe 115 m2, kati i 3-të me orientimin jug-lindje. Organizohet nga ambienti i ndenjës, kuzhinë pak të vecuar + ambient ngrënie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njëri me dritare) dhe një ballkon me hapësirë të madhe. Është totalisht i mobiluar dhe i pajisur me kondicioner.

Në cmim përfshihet dhe parkingu.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
450€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
115m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
3
PARKING: 
1
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.