PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK
ÇMIMI: 
600€
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Në një nga zonat më të bukura të Tiranës, pranë Kopështit Zoologjik dhe Parkut të Liqenit, jepet apartament modern 3+1 me qira. Zona ofron qetësin, ajrin e pastër, infrastrukturë të rregullt dhe një pamje të bukur. Ka pranë një rrjet të rregullt shoqëror, tregtar dhe gjitha linjat urbanistike që të nxjerrin shumë lehtë në gjitha zonat e Tiranës.

Vendodhja ofron zona të dedikuara për këmbësorë, bicikleta, kopshte/cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime te ndryshme etj.

Apartament 3+1 me qira me siperfaqe 130 m2, në katin e dyte të një ndertese qe ndodhet ne nje zone te qete banimi dhe me pamje shume te bukur. Eshte i përbere nga dhome ndenje e madhe, kuzhine e vecante, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe dy ballkone me pamje të bukur. Është i mobiluar shumë mirë, me sistem kondicionimi, dritaret me dopio xham dhe grila.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
600€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
130m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
2
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.