PRANË LIBRIT UNIVERSITAR
ÇMIMI: 
1 200€
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet apartament 2+1 me qira i cili ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës. Ka një vendodhje strategjike, te ish-Blloku, 5 minuta nga Kryeministria dhe institucione të tjera të rendësishme, pranë qendres së kryeqytetit, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare etj.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme etj.

Prona ndodhet në një godinë me 2 ashensor dhe me administrim shumë të mirë.

Apartament për qira 2+1 me sipërfaqe 120 m2, kati 4 me orientimin veri-lindje. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë + ngrënie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Është totalisht i mobiluar me stil bashkëkohor, pajisje moderne shumë cilësore, me sistem kondicionimi, dritaret me grila etj.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 200€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
4
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.