PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI "NOBIS"
ÇMIMI: 
1 200€
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Përshkrimi i pronës: 

Zona ku ndodhet apartamenti 2+1 për qira, është një nga zonat më elitare të qytetit dhe ndodhet shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë që ofron Parku Kombëtar i Tiranes dhe Liqeni artificial. Ka pranë dhe shumë zona të tjera sic është Blloku, Bulevardi “Deshmorët e Kombit” etj. Në këtë zonë ndodhen një numër i madh institucionesh shteterore, kulturore dhe arsimore si dhe kënde lojrash për fëmijë, një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe infrastrukture te rregullt, etj.

Apartamenti është i mirë-organizuar me hapësira të mëdha dhe të shfrytëzueshme, me punime cilësore, sistem ajri i kondicionuar për ngrohje dhe ftohje, dyshemeja e shtruar me parket, dritaret me grila dhe i mobiluar komplet me mobilim modern dhe shumë cilësor. 

Apartament me qira 2+1 me siperfaqe totale 150 m2, kati 6, me orientimin jug-lindje-veri-perendim e me pamje te bukur të zonës. Organizohet nga ambient ndenje + ngrënie, kuzhine pak e vecuar, ambient për garderobë, dhomë matrimoniale + tualetin brenda, dhomë gjumi tjetër, tualet dite dhe ballkoni.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 200€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
150m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
6
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.