PRANE LIQENIT TË THATË
300€
< >
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE LIQENIT TË THATË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE LIQENIT TË THATË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE LIQENIT TË THATË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE LIQENIT TË THATË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE LIQENIT TË THATË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE LIQENIT TË THATË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE LIQENIT TË THATË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE LIQENIT TË THATË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE LIQENIT TË THATË Tirane
<
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE LIQENIT TË THATË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE LIQENIT TË THATË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE LIQENIT TË THATË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE LIQENIT TË THATË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE LIQENIT TË THATË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE LIQENIT TË THATË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE LIQENIT TË THATË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE LIQENIT TË THATË TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE LIQENIT TË THATË Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti ndodhet shumë pranë gjelbërimit, ajrit të paster dhe qetësisë që të ofron zona e Liqenit të thatë, pranë Parkut Kombëtar të Tiranës, Kopshtit zoologjik etj. Është zonë e zhvilluar me infrastrukturë të rregullt dhe me kërkesë të lartë banimi. Ka pranë institucione arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndëve të lojrave për fëmije, kjo e bën një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Zona ofron lehtësi të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime etj.

Apartament për qira 1+1 me siperfaqe 60 m2 pozicionohet në katin e 3-të, ofron një dhomë ndenje + kuzhinë, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe ballkoni. Apartamenti është totalisht i mobiluar.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
60m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.