PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL
ÇMIMI: 
1 400€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 2+1 luksoz për qira, ndodhet shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Tiranës. Një nga zonat më të preferuara të Tiranës e cila ofron jetesë elitare. Vendodhje unike afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë etj.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Ndodhet në një pallat të ri me cilësi të larte ndertimi i cili do te ofroje ashensor, siguri 24 ore, mirëmbajtje elitare, shërbime edhe mundësi parkimi.

Apartament për qira 2+1 me sipërfaqe 100 m2, ndodhet në katin e 11-të me orientim veri, i cili ofron një dhome ndenje të bollshme + kuzhine + ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Është totalisht i mobiluar me pajisje shumë cilësore, sistem kondicionimi në cdo ambient dhe me stil bashkëkohor. I gjithe eshte i shtruar me parket.

Cmimi është neto, në të cilin përfshihet dhe parkingu.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 400€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
100m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Veri
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
11
PARKING: 
1
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.