PRANË PARKUT TË LIQENIT
ÇMIMI: 
400€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

MBRAPA SHKOLLES SË MESME TË GJUHEVE TË HUAJA

Shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Tiranës jepet apartament 2+1 me qira. Një nga zonat më të preferuara të Tiranës me kerkese te larte qiraje dhe banimi. Vendodhje shume e mire, afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, disa ambasadave te huaja etj.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Apartamenti ndodhet në një godinë me punime të mira, me ashensor dhe administrim të mirë.

Apartament me qira 2+1 me sipërfaqe 90 m2, kati 5-të. Organizohet nga ambienti i ndenjës + guzhinë, 2 dhoma gjumi, një banjo dhe  ballkon i mbyllur.

Cmimi eshte neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
400€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
90m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
2
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
5
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.