PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK”
350€
< >
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane
<
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Pallati ndodhet shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër edhe qetësisë të Parkut kombetar të Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe këndeve të  lodrave për fëmije, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës. Në këtë pallat do të gjeni vendodhje elitare, cilësi të lartë ndërtimi, siguri 24 orë, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, ashensore dhe mundësi parkimi.

Apartamenti është i mirëorganizuar, i pajisur me rifinitura dhe mobilje cilësore, ajer i kondicionuar ne cdo dhomë dhe një pamje të bukur.

Apartament për qira 1+1 me siperfaqe 65 m2 ne katin e tretë me orientim juglindje i cili ofron një dhome ndenje të bollshme + kuzhine, dhomen e gjumit, tualet dhe ballkon me pamje te bukur. Apartamenti është i mobiluar komplet.

Cmimi është neto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
65m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.