PRANE PARKUT TE TIRANES
1 600€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

SHUME AFER STADIUMIT TE RI

Pallati ndodhet Ndodhet shume prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut kombetar te Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ne kete pallat 3 do te gjeni vendodhje elitare, cilesi te larte ndertimi, siguri 24 ore, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet, ashensore inteligjent edhe parkim.

Apartamenti eshte i mireorganizuar, me fasade xhami, i pajisur me rifinitura dhe mobilie shume cilesore, ajer i kondicionuar ne cdo dhome dhe nje pamje magjepese te parkut  dhe kodrave te Tiranes.

Apartament per qira 2+1 luksoz me siperfaqe 146 m2 ne katin e 19 me orientim jug, i cili ofron nje dhome ndenje te bollshme + kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, garderobe dhe ballkon.

Cmimi eshte neto dhe perfshihet dhe nje vend parkimi ne katin -3. 

 

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
146m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
19
KATET E PRONES: 
23
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.