PRANË PARKUT TË TIRANËS
1 200€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PARKUT TË TIRANËS Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

SHUMË AFËR ME STADIUMIN E RI

Pallati ndodhet shumë pranë gjelbërimit, ajrit të paster dhe qetësisë që të ofron Parku kombëtar i Tiranës. Afërsia me institucionet arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndëve të lojrave për fëmije e bën një nga zonat më të preferuara të Tiranës. Në këtë pallat do të gjeni vendodhje elitare, cilësi të lartë ndërtimi, siguri 24 orë, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, ashensore inteligjent edhe parkim.

Apartamenti është i mirëorganizuar, me fasade xhami, i pajisur me rifinitura dhe mobilje shumë cilësore, ajër i kondicionuar në cdo dhomë dhe me një pamje magjepëse të Tiranës.

Apartament për qira 2+1 lluksoz me siperfaqe 117 m2 në katin e 16-te me orientim lindje ofron një dhomë ndenje të bollshme + kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete, garderobe dhe dy ballkone. 

Cmimi i qirase është neto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
117m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
16
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Lindje
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.