PRANE PARKUT TE TIRANES DHE QENDRES 'NOBIS'
1 000€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES DHE QENDRES 'NOBIS' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES DHE QENDRES 'NOBIS' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES DHE QENDRES 'NOBIS' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES DHE QENDRES 'NOBIS' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES DHE QENDRES 'NOBIS' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES DHE QENDRES 'NOBIS' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES DHE QENDRES 'NOBIS' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES DHE QENDRES 'NOBIS' Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES DHE QENDRES 'NOBIS' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES DHE QENDRES 'NOBIS' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES DHE QENDRES 'NOBIS' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES DHE QENDRES 'NOBIS' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES DHE QENDRES 'NOBIS' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES DHE QENDRES 'NOBIS' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES DHE QENDRES 'NOBIS' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE TIRANES DHE QENDRES 'NOBIS' Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament per qira 2+1 luksoz me siperfaqe 110m2 ne katin e 8 me orientim jugperendim cili ofron nje dhome ndenje te bollshme + kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualetete, te dyja me dritare, dhe ballkon. Apartamenti eshte komplet i mobiluar.

Apartamenti eshte i mireorganizuar, i pajisur me rifinitura dhe mobilie shume cilesore, ajer i kondicionuar ne cdo dhome dhe nje pamje te bukur te Tiranes.

Pallati ndodhet ndodhet shume prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise, vetem 50 m larg Parkut kombetar te Tiranes, afer disa institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ne kete pallat do te gjeni vendodhje elitare, cilesi te larte ndertimi, siguri 24 ore, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet, dy ashensore etj.

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
110m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
8
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.