PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA”
ÇMIMI: 
700€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI, NE RRUGEN “QEMAL STAFA” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Në një zone mjaft të mirë shume afer me qendren e Tiranes dhe me zonen e rinovuar të Pazarit të Ri si dhe afer me disa institucione te larta shteterore, arsimore dhe shendetsore.

Apartamenti ndodhet në një pallat të qetë privat 5-katesh, jo buze rruges kryesore. Ofron zyra në katet e para, administrim dhe mirëmbajtje e mire, ashensor, citofoni etj.

Apartament me qira 2+1 dublex, modern, i sapo rinovuar dhe mobiluar komplet me pajisje shumë cilësore, me siperfaqe 150 m2, kati i katert dhe i peste, i fundit dhe i pajisur me ajer të kondicionuar ne cdo dhome. Eshte i perbere nga nje dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo ku njera eshte me dritare, ballkon dhe verand e madhe. Dritaret jane dopio xham dhe të pajisura me grila. Ka pamje shumë të bukur.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
700€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
150m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
4
KATET E PRONES: 
5
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.