PRANË PAZARIT TË RI, RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO”
450€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI, RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI, RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI, RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI, RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI, RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI, RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI, RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI, RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI, RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI, RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO” Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI, RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI, RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI, RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI, RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI, RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI, RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI, RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI, RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI, RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI, RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Në një zonë mjaft të mirë shumë afer me qendren e Tiranës dhe me zonen e rinovuar të Pazarit të Ri si dhe afër me disa institucione të larta shteterore.

Apartamenti ndodhet në një pallat shumë cilësor, i gjithi me termoizolim, lulishte në  brendësi te pallatit, larg nga rruget kryesore, zonë e qetë, mundesi parkimi në katet nentoke, sistem sigurie me kamera dhe administrim shumë i mirë.

Apartament me qira 2+1, me sipërfaqe 100 m2, kati i katert me dy ashensore, i mobiluar komplet me pajisje cilesore dhe me ajër të kondicionuar. Është i përbërë nga një dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo ku njëra është me dritare, ballkon dhe korridor. Dritaret jane dopio xham të pajisura me grila.

Cmimi është neto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
100m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
4
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.